Operator Linii Produkcyjnej

Data publikacji ogłoszenia: 27/04/2017

Opis stanowiska:                 Operator Linii Produkcyjnej

Bezpośredni przełożony:   Kierownik Produkcji

Lokalizacja:                           Zakład produkcyjny Bama Europa w Stanowicach k/Oławy

Zakres odpowiedzialności;

Podstawowe wymagania;

W zamian oferujemy:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@bama.com

Bama Europa sp. z o.o.

Ul. Lotnicza 2, Stanowice

55-200 Oława

Pakowacz

Data publikacji ogłoszenia:

Nazwa stanowiska:                 PAKOWACZ

Bezpośredni przełożony:        Kierownik Produkcji

Lokalizacja:                            Zakład produkcyjny Bama Europa w Stanowicach

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć:

Podstawowe wymagania dotyczące kandydata:

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@bama.com z dopiskiem PAKOWACZ w tytule maila bądź dostarczenie do działu personalnego.

Bama Europa Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Data publikacji ogłoszenia: 19/04/2017

Oferujemy atrakcyjną pracę na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu:

Zakres podstawowych obowiązków:

Wymagania niezbędne do pracy na tym stanowisku:

Oferujemy:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, przekaż nam swoją aplikację (CV) na adres:

Bama Europa Sp. z o.o. ul. Lotnicza 2, Stanowice 55-200 Oława

e-mail: rekrutacja@bama.com; tel. 71 738 50 00